Rachunki już niestraszne

Rachunki już niestraszne

Każdego miesiąca musimy opłacić przynajmniej kilka różnych faktur wystawianych przez dostawców usług. Płacimy za czynsz, gaz i elektryczność, telefon stacjonarny i komórkowy, internet, a czasami na tym nie koniec. Ważne, by móc wszystko to załatwić szybko i sprawnie, czyli najlepiej w domu.

Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Mając otwarty rachunek bankowy możemy, często bez jakichkolwiek kosztów używać modułu e-bankowości. Intuicyjny panel obsługi pozwala wskazać konta, na które chcemy przelać określoną sumę pieniędzy. Cała procedura trwa krótką chwilę. Jej bezpieczeństwo gwarantuje bank, który inwestuje w rozmaite zapory i szyfruje wszystkie przesyłane dane.

Samo zalogowanie się do naszego e-konta nie wystarczy, by swobodnie się nim posługiwać. Każda płatność wymaga dodatkowego potwierdzenia, najczęściej za pomocą unikalnego kodu. Znajdziemy go na kartce-zdrapce dostarczonej przez bank, możemy go także otrzymać SMS-em lub wygenerować tokenem.

Wszystko zależy od tego, jak zdefiniowaliśmy dostępne usługi. Opcje te zazwyczaj można zmienić w dowolnym momencie.

Mając w zasięgu ręki internet nie musimy już, stać w kolejce do okienka, a tym bardziej wypełniać formularzy. Chyba wszyscy wiemy, jak irytujące potrafią być te różowe blankiety, zwłaszcza gdy popełnimy błąd i musimy wypisywać je od nowa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *